logo


Karavancı ve kampçı dostlarım, Selamlar…

22-23-24 Mart 2019 Çeşmealtı Güvendik Park etkinliği,

Etkinlik programı,

22 Mart Cuma akşamı hava iyi olursa açık terasta özgün müzik yapan bir grupla akşam yemeği. Eğer hava soğuk olursa içeride büyük şömine etrafında yine özgün müzikli yemek programı.

23 Mart Cumartesi akşamı sanat müziği ve pop söyleyen bir gurupla akşam yemeği. Durum yine hava şartlarına bağlı olarak ıçerde veya dışarıda yemek gerçekleşebilir.

24 Mart serbest zaman kalmak isteyen kalabilir.

Katılım şartları,

22-23 Mart her bir gün icin kişi başina 35 TL ödenecek. Kısacası 2 gün bu etkinliğe katılacak 2 kişilik bir aile 140.00 TL ücret ödeyecektir. Bu ücrete dahil olan 3 çeşit soğuk meze, salata, 1 lt su, ekmek, ve buz. Herkes alkollü alkolsüz içeceğini ve yemeğini yada pişireceğini kendi getirecektir. Pişirme ve servis açılması bu fiyata dahildir. Ertesi sabah dostlarımız kahvaltıyı restaurantta yapmak isterse kişi başına serpme kahvaltı 30.00 TL ödeyecektir. Ücretler kişi sayısına göre girişte ödenecektir. KARAVAN park ücreti yoktur. Elektrik olmayıp erkek ve bayan wc mevcuttur. Cuma gününden erken saatte etkinlik alanına gidebilirsiniz.

Normal binek aracıyla gelmek isteyen dostlarımız aynı işletmenin otelinde konaklayabilir. İyonya otelde çift kişilik bir gece konaklama kahvaltı dahil 150.00 TL, kahvaltı hariç 120.00 TL dir. Tek kişi için işe kahvaltı dahil 100 TL, kahvaltı hariç 80 TL dir.

Etkinliğe katılmak isteyen dostlarımız facebook sayfamızdan whatsaptan veya 0532 3462761 nolu telefondan bana ulaşabilirler.

Başkan
Atilla SAVAŞCI

FOTO GALERİ

Paylaş

*

captcha *

*