logo


Sevgili Dostlarım Merhaba,

Bu dönemin son etkinliğini mübarek Ramazan ayına girmeden 12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde Pamucak Sahili Dereli Kamping alanında yapmayı planladık. Etkinliğin hareket yerini Gaziemir Metro Market hareket saatini de 10.00 olarak belirledik.

İzmir Kamp ve Karavan Derneği’ne özel konaklama kişi başına 20.00 TL. olup, karavan için ayrıca bir ücret ödenmeyecektir, bu fiyata elektrik dahildir. Çadır kurmak isteyenlerde kişi başına olan rakamlardan konaklayacaktır. Alan denize sıfır ve kumsalı ince kum deniz birden derinleşmiyor, özellikle kadınların ve çocukların rahat edebileceği bir yer. Tuvaletler düzenli olarak temizlenmekte kadın ve erkek tuvaletleri oldukça fazla, kapalı duş yerleri mevcut. Devamlı sıcak ve soğuk su olup bulaşık yıkama yerleri de kullanıma açık. Canlı Müzik yapılmayacak ve müzik sistemi de kurulmayacaktır. Guruplar kendi içlerinde eğlenebilir. Restaurantı ve kafeteryası da olan tesise otomobil ile gelip konaklama yapmak isteyenler deniz tarafın da olan odalarda 2 kisi için, 170.00 TL. bahçe tarafındaki odalar da ise 130.00 TL ödeyerek kahvaltı dahil konaklayabilirler.

Etkinliğimize katılmak isteyen dostlarımız facebook sayfamızdan, whatsaptan veya 0532 346 27 61 nolu telefondan ulaşıp isimlerini yazdırabilirler.

Saygılarımla
Başkan
Atilla SAVAŞCI

Pamucak

Paylaş

*

captcha *

*