logo


Sekader
Sevgili karavan ve kamp sever arkadaşlarım,

Seferihisar Doğanbey de faaliyetlerini tamamı ile engellilerin ve gençlerin yaşama daha iyi adapte olabilmeleri ve insanlarla barışık olmaları, sosyalleşmeleri ile birlikte su sporları vasıtası ile (dalış) fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulanan bir kamp alanı olanı olan SEKADER Kampı’na gidiyoruz.

31 Mart -1 Nisan Baharı karşılama etkinliğimize katılacak olan arkadaşlarımız kamp alanına bağış şeklinde konaklama yapacaklardir. Ücretler derneğimiz tarafından toplanıp SEKADER kampının ihtiyaçları için kullanılacaktır. Dostlarım o gün SEKADER Kampı yönetimide bizimle birlikte etkinliğe katılacak olup sosyal sorumluluk projesi adı altında buluşacağız.

1960 ile 1980 li yılların efsane müziklerini çalan bir gurup olan Old Kashars gurubunun müziklerini canlı olarak dinleyeceğiz. Akşam yemek sonrası sürpriz hediye cekilisimiz mevcut olup çeşitli hediyeler dağıtılacaktır. Etkinliğimizde bir ilk yapılacak olup, çekilişte kazanan 2 kişi Opel Motor Sport yarış takımının bir otomobili ile 15 Nisan’da yapılacak İzmir Otokros Yarışı’nda deneyimli ralli pilotların sağ koltutuğunda oturarak parkurda antrenman turlarına çıkma şansını yakalayacaktır.

Konaklama ücreti karavan basina 20.00 TL dir. Elektrik alacak karavanlar 5 TL fark vereceklerdir. Alanda 380 trafo mevcuttur. Yer çok müsait olduğundan isteyen 20 TL konaklama ücreti ödeyerek çadır getirip ağaçların altına kurabilir.

Alanda su, duş, WC ve bulaşık yıkama yeri mevcuttur. Kamp alanında kapalı yer mevcut olmayıp konaklama denize sıfır yeşil alanda yapılacaktır. Yemek için ise herkes serbest kendi yiyeceğini ve içeceğini getirip mangalını yakabilir.

Hareket yeri ve saati
Gaziemir Metro Market 31 Mart 2018 Cumartesi saat 10.30

Sevgili dostlarım, etkinliğimize kesin katılacak olanlar whatsapp veya facebook sayfamızdan yada 0532 3462761 nolu telefonumdan bana ulaşıp isimlerini yazdırabilirler.

BAŞKAN
Atilla SAVAŞCI

Paylaş

*

captcha *

*