logo


Sevgili kamp ve karavancı dostlarım,

21-22-23 nisan Kozak yaylası Etkinliğimize 1 çadır, 5 çekme karavan 33 motokaravan katılmıştır. 3 gün 2 gece etkinliğimiz boyunca yeni dostluklar edinildi. Çevre ilçelerden ve illerden dış ülkeden İstanbul, Ankara, Aydın, Erdek, Akçay, Simav, Almanya’dan misafirlerimiz geldi.

Üyelerimizden Atifet Edev Yücel bölgenin tarihi geçmişi ve bugünü konusunda son derece faydalı bir sunum yaptı. Geçirdiğimiz günler eğlenceli ve hoş sohbet dolu geçti. Aslında düzenlediğimiz bu etkinliği özel olarak Ata’mızın çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan’la birleştirdik. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza bağışlanmış olan bu güzel günün başlangıcında kutlama için toplandığımızda Atatürķ’ümüz ve şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunduk ve bitiminde İstiklal Marşımızı tüm dostlarımızla birlikte söyledik. Alanda bulunan dostlarımızın dışında çevrede olanlarda bu kutlamaya katıldılar o an şunu hissettim tüylerim diken diken oldu ve gözlerim yaşardı. Dedim ki içimden ne büyük bir milletiz “Ne mutlu Türküm diyene” sonra düşündüm dedim ki daha hiç bir şey bitmedi… Kanımın son damlasına kadar bana öğretilenden vazgeçmeyeceğim.

Kısaca şunu söylemek istiyorum gezi bence bir harikaydı ve her geçen günün bizlere daha çok şeyler öğreteceģinide gördüm ve inanıyorum.

DAHA DA ÖNEMLİSİ NEYDİ BİLİYORMUSUNUZ HEPİNİZ ÇOK GÜZELSİNİZ VE HARİKASINIZ .

Teşekkürler ediyorum.
Saygılarımla,
BAŞKAN
Atilla Savaşcı

FOTO GALERİ

Paylaş

*

captcha *

*